Wimbledon zakończył Safarova, Czech bitwy Vesely – Berdych nedohrála

Tenisiści Tomáš Berdych i Jiří Veselý stoczył zaciętą walkę w ósmej finału Wimbledonu. Czech Derby był dla stanu 4: 6, 6: 3, 7: 6, 6: 7 Berdych patrząc po trzy godziny i dwadzieścia dwie minuty później zawieszone z powodu ciemności i bawić się w Londynie we wtorek. Berdych miał pięć punktów meczu w meczu. Lucie Šafářová w ćwierćfinale po pokonaniu Jarosława Szwiedowa Kazachstanu nie przechodzą.

Vesely rozpoczął dwadzieścia dwa wielkie. Po złożeniu Berdych grał odważnie i odwrócił brejkbol szczelinową przez forhendovým pick. Cały pierwszy zestaw doskonały służyć, piłka poleciała ze swojej szybkości rakieta ponad 212 km / h, i pewnie wygrał pierwszego seta.

Berdych, ale nie rzucać przybycie ostrym młodzieńca, maszyna grał swoją grę i stopniowo poprawie.Pierwszy brejkbol jeszcze w trzecim meczu drugiego zestawu Vesely obrócił potworny asa, ale w ósmym Berdych pomyłkę i natychmiast zaryzykowałem. „Od strony Jirka jest to dobry mecz. W drugim secie nie wykorzystywać swoje szanse i Thomas wykorzystał swoje doświadczenie”, powiedział trener Veselý Jaroslav Machovský.

W zrównoważonym trzecim secie miał szansę na kontratak tylko wesoła, ale Berdych zamawiane zamówić wygranej forhend. Tie-przełamać pierwszy błąd Vesely Berdych i trzymał stanu 6: 4 setboly dwa, ale ani nie używać. Następnie fachowo okazało Vesely szansę wygrać zestaw i podczas jego czwartej setbolu zmusił przeciwnika wysłać piłkę do siatki.

Vesely oddalony trzy punkty mecz

Zaginiony tie-break wziął Vesely na początku czwartego zestawu. Był stonowane po dwukrotnie przerwana i stracił usługi.Berdych dostał do świadczeń, ale wynik. 5: 3 nie pasuje doservírovat i wykańczania czwarty zestaw przyszedł dramatyczną fabułę

Przy wyniku 5: 6 widzowie zabawa przerwa na korcie numer trzy meksykańskiej fali i po jego Berdych trzy punkty mecz na raz. Wesoły, ale dwa pierwsze okazało śmiałe wypady do siatki i gdy Berdych uderzyć trzecią powrotu sieci. . Ustaw przyjść na skróconej grze

Grała na zmierzchu, Berdych wielokrotnie skarżył Vesely zdobył prowadzenie 6: 1, ale żaden z pięciu setbolů nieużywany. Berdych następnie miał dwa punkty więcej w piątym meczu i lajnový ogłoszone po uderzeniu Vesely samochód, ale jego główne decyzje poprawione i piłka została powtórzona.

Berdych spadła rakietę i chwycił głowę.Z powodu ciemności, pracował jastrzębie oko Wesoła czym odwrócił piąty punktów meczu i ostatecznie wygrał stosunkiem tie-break 11: 9th „Wiem, że George nadal ma dużo rezerw, ale ma serce walki. Dzięki niemu nadal zachowała nadzieję. Jest otwarty, więc zobaczymy,” powiedział Machovský do dohrávce.

Jest oczywiste, że zwycięzca czeskiego pojedynku w ćwierćfinałowym starciu środowym z dvaatřicátým dołączony Lucas Pouille. Francuz jest odtwarzany tylko jego drugą Wimbledon przed tegorocznej edycji Londyn wygrał spotkanie na trawie albo.

A szybka gra Švedovové jest fakt, że cztery lata temu, jeszcze tylko jeden w tzw Grand Slam wygrał. Złoty set.W trzeciej rundzie Wimbledonu w 2012 roku, zdobył ponad Włoszka Sara Errani dwudziestu czterech kul pierwszej grze z serii.

Pierwszy zestaw przyszedł Safarova podawania dwa razy próbowała wcisnąć, ale to nie pomogło doping legendy na widowni, Wimbledon mistrz Jana Kodeš a później Helena Sukova. Na początku drugiej secie, półfinalistą Wimbledonu předloňská Safarova podwójnie uszkodzonego po służbie i podał pojedynku stracił godzinę i dwadzieścia minut.

Przed Moskwa rodačce Švedovové Safarov na niepowodzenie. Z dwudziestu pięciu dawnego świata stracił po raz czwarty, po raz drugi w tym roku, i trzeba było po prostu ustawić.

Radwańska kończy na Cibulkove

Po trzecie rozstawiony Polak Agnieszka Radwaňská zakończonych w ósmej rundzie Wimbledonu.Wyłącz jej słowacki Dominika Cibulková tenisista, który wygrał mecz w trzech godzinach 6: 3, 5: 7 9: 7.

XIX zamontowany Cibulková potwierdził formę, która na kortach trawiastych zrywane. Przed Wimbledon wygrał turniej w Eastbourne, gdzie w finale pokonał Karolina Pliskova i tylko Radwanska w ćwierćfinale. ćwierćfinały Wimbledon zagra po raz drugi uderzył go w Rosji Jelena Wiesnina.

„Mecz był bardzo wymagający fizycznie, bo nie tylko fiftýn darmo. Musiałem go, strasznie wyczerpuje grać i żąda na psychikę [Myślę, że w końcu zdecydował moje zwycięskie kulki „, powiedział Cibulkova, który miał 56 zwycięskich strzałów, podczas gdy Polka prawie dwadzieścia mniej.

Ale jeśli dwudziestu siedmiu Słowackie, finalista Australian Open 2014, awansowała do turnieju w Londynie jeszcze bardziej, trzeba będzie rozwiązać fundamentalną futures kolizji. w sobotę, 9 lipca, kiedy grał w finale kobiecych singli, które zaplanowano ślub z Michałem Navara.

Cibulková nie powinno być problemu ze względu na finał ślubnych na bok. „Nic by mnie lepiej nie może się wydarzyć.Chciałbym ślub był tydzień później, a jeszcze bardziej podobało, „powiedział, że rodzimy Bratysława, która jest o nawet marzyć.” To nie jest ślub sobota, ale potem się obudziłam, zdała sobie sprawę, że byłem na Wimbledonie, a ja zamierzam grać, „powiedział, dodając, że teraz, w przypadku gdy ruch półfinały małżeństwo.

Radwańska osiągnęła w poprzednich czterech latach na Wimbledonie trzykrotnie co najmniej do półfinału w 2012 roku, przegrywając w finale. mecz z Cibulkova pierwszy na sekundę położony z dala punktów meczu w trzecim secie, a potem sam jeden przegapić. „to był wielki mecz, a wraz ze wzrostem czasu coraz lepiej”, powiedział Radwanska.

„oczywiście jestem rozczarowany, po trzech godzinach fighting’m wyczerpany i zdenerwowany, że straciłem, ale co mogę zrobić. I został pokonany, to wszystko „, dodała.Cibulkova ma teraz bilans 7: 6, w ostatnich trzech meczach, ale stracił do niej

Od góry wysiano w turnieju i trio opuścił tylko broniąc mistrz Serena Williamsová.. Wcześniej, hiszpański duet spadł Garbiñe Muguruza. Radwańska była na krawędzi eliminacji również w drugiej rundzie, kiedy przed Ana Konjuhové Chorwacja musiała zażegnać trzy punkty meczu.

Querrey sprostać Mahut

am Querrey kontynuował sensacyjne zwycięstwo nad numerem jeden na świecie Novak Djokovic i po wygranej 6: 4, 7: 6, 6: 4 nad francuski tenisista Nicolas Mahut w ćwierćfinale Wimbledonie. W ten sposób stał się pierwszym Amerykaninem od 2011 roku, Grand Slam był jednym z najlepszych ośmiu.

Querrey ponownie orzekł w służbie, tym razem pomógł awansować 23 asy.Złożenie przyszedł w meczu tylko raz, 51 mężczyzn w światowym rankingu Mahut zajęło mu trzy razy

Jeszcze łatwiejszy sposób do ćwierćfinału był Chorwat Marin Čilič, który jako stan. 6: 1, 5: 1 Kei Nišikori poddał. Piąta rozstawiony japoński zaczął powtórzy finał US Open 2014 boleśnie zranionej piersiowej meczu, ale skończyło się dopiero po namową trenera Michaela Changa.

„To boli, i zastąpić go gorzej. Nie chciałem się poddać, ale naprawdę to dzisiaj nie było „, powiedział Nišikori, że z powodu tej samej kontuzji zrezygnował z turnieju czerwca w Halle. „I to nie poprawiła się od tego czasu,” przyznał japoński tenisista

Cilic zagrają półfinale Roger Federer, który wyeliminowane Amerykański Steva Johnsona. 6: 2, 6: 3, 7: 5.Choć ledwo zdobył tytuł przed Wimbledonu na trawie w Nottingham i All England Club, następnie wygrał trzy mecze, ale słynny szwajcarski nie wystarczyło. Federer Grand Slam o zwycięstwo zdobył 306 w porównaniu do single w rekordowym Martina Navratilova

Podwójna – Runda 2:.
Stepanek
, Zimonjic ( CR-14 / SRB) – Lajovic, Troicki (SRB) 7.. 6 (7: 5), 6: 7 (4, 7), 10: 8,

podwójna – okrągłe 2:
Strycova
Krajiceková (CR / Niz). – Duqueová-Marinovą, Puigová (Kol./Portor). 7: 6 (8, 6), 6: 4.
Karolína Plíšková wąwozy rodziny (8-CR / niem.) – Broadyová Watson 7 (Brit). 6 (7: 5), 6: 7 (0, 7), 6: 3