Rangnick chce przenieść się do Lipska ponownie i przepisać historię

Weekend rozpoczyna drugą najwyższą niemiecką konkurencję i osiągając cel, aby przejść do RB Lipsk. Ambitny dyrektor sportowy Ralf Rangnick całe Saxon chce ponownie doświadczyć procesu, który będzie sponsorowany przez austriackiego klubu Red Bull niepokoju był trzecim z rzędu…

A klub, który z powodu niemieckich przepisów mogłoby przejąć nazwę firmy i oficjalnie tak powołuje RasenBallsport grał trzecią ligę w zeszłym roku i dwa lata temu, tylko grupę północno konkursie regionalnym.Teraz przed wiosna traci procedura tylko cztery punkty i ma plan ataku na trzecią procedurę w rzędzie.

Finansowo dobrze obsługiwane klub w zimie zyskał na przykład izraelski napastnik Omar Damariho z Wiedeń Austria czy Szwecja Ofensywny pomocnik Emila Forsberga, najlepszy Malmö jesienią grał w Lidze Mistrzów. Dlatego Ralf Rangnick chce resztę tego roku, aby większość.

„Ja pozostaję przy opinii, że procedura nie może być przedwczesne,” powiedział dyrektor sportowy RB Lipsk i były udane trener. „miniesz, możemy przejść bez zatrzymania od czwartej do pierwszej ligi, a tym samym osiągnąć coś historycznego, ponieważ nikt nigdy nie zawiodła,” , powiedział w wywiadzie dla magazynu Kicker.Rangnick wcześniej prowadził, na przykład, Hoffenheim, który siedem lat temu doświadczył podwójną procedurę, i od tego czasu wśród niemieckich elit.

„Lipsk będzie Bundesliga ożywienie w domu gier sprzedaliśmy dom, a zwłaszcza w jeśli nasz futbol będzie rozwijać się w tym samym kierunku, jak wcześniej. jak dla wizyt widowiskowe i atrakcji, Lipsk był Bundesliga duża wygrana, „ obiecuje šestapadesátiletý specjalisty, który obecnie pracuje dla Salzburg, który jest jednak od lata zmienić.

„Niezależnie od rozwoju sportu od lata nie będzie dyrektor sportowy Red Bull Salzburg i skupię się tylko na RB Lipsk. Tak więc powołuje.Po pierwsze, by z czasem nie działa, co więcej, może nawet nie w parze z przepisów UEFA dotyczących integralności konkursu „ wyjaśnił Rangnick.