Od rolnika gwiazda Sp. Halak zsunął bogacz menedżera, agenta i fanty

Los Angeles Peter Budaj jest obecnie jedynym bramkarz Słowackiej w NHL. Dziwne, nie jest to. Patery Jaroslav Halák było w sobotę wysłał pierwszy zespół z New York Islanders na farmie w Bridgeport. Dlaczego? Na jak długo? 31letého Matador pytania dotyczące maku. Spróbujmy niektóre ziarna odebrać kilka rzeczy, aby odpowiedzieć

Piątek pustyni Islanders – Minnesota. (4: 6), Jaroslav Halák zapewne pamięta, przez długi czas było to dla niego ostatni mecz w NHL. Jej koniec nie dożyję, został zastąpiony po cztery gole w 36 minut.

„Straszna porażka, to jest złe. Wiosna nie zrobił nic dobrego. Dostał tani cel. Musieliśmy mu lepszą wydajność.Zastępca Berube chwycić dał nam szansę, aby wygrać, to był dobry ruch „, oszczędzono po krytyce pojedynku na stronie klubu zatrutego trener Jack Capuano, którego zespół jest piąty najgorszy w całym konkursie.

Halak, który miał sześć pojedynki nie przeciwko Wild zrealizowane cztery razy na 24 strzałów.

Natychmiast po meczu był rodzimy Bratysława umieszczony na liście niechronionych graczy, a ponieważ w ciągu 24 godzin, żaden z pozostałych 29 drużyn w konkursie, dowiedziawszy się w sobotę już Podawane na farmie w pobliżu Bridgeport Sound Tigers z AHL

WIDEO. Sprawdź cztery bramki w sieci Jaroslava Haláka

Według dyrektora generalnego właściciela Islanders Gartha Snowa 388 rozpoczyna się w NHL niedawno pokazał dobre podejście profesjonalny i miał do podjęcia zdecydowanych działań. „To nie ma znaczenia jakiej pozycji jesteś, czy alternatywny jeden.Zawsze trzeba pokazać, że ciężko pracują i mają właściwą postawę wobec klubu. Oznacza to, czego oczekujemy od wszystkich w naszej organizacji, Jara włączone „Posłuchajmy z nhl.com śniegu.

Haláková zmienność nastrojów jest tajemnicą poliszynela w NHL. W czasie pobytu w St. Słowacki bramkarz Louis miał trzy lata temu w zderzeniu z playoff trener Ken Hitchcock, który był dziki poza tym, że zamiast łapie Brian Elliott. Znany trener po przyznając, że kłócą się z Halak nie należą do rzadkości.

Pierwszy zespół GM śniegu, sam były bramkarz z dobrych 368 gier w NHL, niech Niemców Thomas Greiss i Kanady Jean-Francois Berubeho. „Chcemy dać im zarówno większe szanse na to zasługują, złapią to dobrze.Być może z nimi cel osiąga się na wygranej, że naprawdę potrzebują „powiedział Śnieg i skomentować jeszcze Halak, że część ostatniego sezonu promarodil i stracił playoff gdzie Jágrová Florida pomógł wyeliminować Greiss.

” Wiosna jest z nami trzy sezony. w pierwszym roku była jedną z głównych sił napędowych, następny sezon zmagał się z urazem, a teraz też nie powiodło się. ale uważamy, że gospodarstwo jest w stanie powrócić do formy życia, „powiedział śniegu.

dużo pieniędzy i kierownik problemem werdykt

Halak, którzy na przełomie września i października błyszczał na Mistrzostwach Świata, gdzie niedoceniane wybór Europa dotáhnul do finału z Kanadą i dziennikarzy zawartych w drużynie All-Star, może zaszkodzić jego środek Allan Walsh.Na początku sezonu skarżył się na Twitterze do układu trzech bramkarzy w organizacji Islanders.

„liderem Islanders w ostatnim meczu było pięć dni przed meczem z pingwinami tylko szkolenia jakości. I to już od dwóch lat”, pisał Walsh miał na myśli Halak, który przeciwko Pittsburgh dostał cztery bramki z 35 strzałów, a mecz w lewo bity 3: 4.

Innym problemem jest Halákův ogromna pensja i kiepska numery. Dwukrotny uczestnik Olimpiady w tym roku dojdzie do 4,75 milionów dolarów i otrzyma te same pieniądze na farmie w Bridgeport. Dla porównania Greiss zarabia „tylko” dwa miliony dolarów i 675.000 Berube.Nawet statystyki bramkarz tego roku Halak należą poniżej średniej, wstąpił do 21 meczów, w których stracili średnio 3,23 gola na mecz i powodzenia operacji wynosił 90,4 procent.

To jest powyżej chmury zbierają wiedział Halak na początku grudnia gdy mówią o swojej sytuacji z dziennikarzami. „Przy obecnym stanie nie będzie nic zrobić, mogę tylko starać się zapewnić najlepszą wydajność. Nie ma dla mnie znaczenia, czy wyspiarze dochytám sezonu, zobaczymy jak rozwijać rzeczy.Jeśli trener wprowadził mnie, oczywiście, że chcemy wygrać, to co zrobiłem w poprzednich dwóch sezonach, „powiedział Halak a miesiąc później był w gospodarstwie…

Halákův los opowiada rzeczy lub dwa lata młodszy i równie bogata Ondrej Pavelec (Pavelec odbiera na farmie w Manitobie także 4,75 mln USD), z czego Winnipeg również znaleźć zbędne. Zobaczymy jak sytuacja okazuje się dwa tradycyjne bramkarzy.

czas w NHL, ale zło, być stare i drogie nie jest dobre połączenie.