Nadal wygrał rekord tytuł w Roland Garros

Bratysława. W ciągu ostatnich trzech finałach Wielkiego Szlema Novak Djokovic pokonał Rafaela Nadala. Ale grać na trawie lub na twardych powierzchniach. Na glinie wszystko jest inaczej. Hiszpan pokonał Serba w Monte Carle, Rzymie i teraz w Roland Garros.

Ósmy grał leworęczna Hiszpana w Paryżu i wygrał siedem razy, bijąc rekord Bjӧrna Borg. Statystyki, co ma Nadala, że ​​nie ma sobie równych. Szwedzki tenisista był we Francji sześć triumfów w bilansie osiem występy Wrestling 49-2, 52-1 Majorki ma już po pokonaniu turniej jako Robin Sӧderling w 2009 roku

„To wielki dla mnie hołd grać Roland Garros końcowy i mam nadzieję, że lepiej grać z ostatecznym końcem roku.Gratulacje Rafa jest wielkim graczem, „powiedział w przemówieniu Pomeczowe Djokovic.

” To była przyjemność grać z najlepszymi przeciwnikami kiedykolwiek mógł mieć. Nole zagrał świetny turniej. To mój ulubiony turniej. Czuję, że zawsze świetnie. To mój hołd pokonać rekord Borg. Dziękuję publiczności za wszystko i do zobaczenia w przyszłym roku „, powiedział Nadal. Nadal stracił zestaw tylko Djokovic

W tym roku Nadal był bardzo dominujący. Skonfiguruj przegrywając w finale Djoikovičom.Numer jeden na świecie walczyli, starali się zmienić tempo gry, wciśnij bazowy dyktować wymianę, ale Hiszpan pomógł przełamać w czwartym Sete niedzielę.

Nadal rozpoczął znakomicie, wygrał dwa pierwsze sety i trzecią najczęstszą 2: 0, ale Srb zaczął następnie wykonać najlepszą grę wygrała osiem meczów z rzędu i był gotowy, aby wyrównać wynik dwa dwa na zestawach. Zaczęło padać, jednak arbiter i mecz przełożono na poniedziałek.

W overdubs poniedziałkowych przyszedł lepszą przyszłość. Rywale wziął pierwszy administracji GEME i utorować drogę do siódmego triumfu. SRB Chociaż zachowuje przebieg administrację aż do pamiętnego dziesiątym meczu, w którym wynik 30:40 wykonana dwukrotnie przerwana a następnie zaproponował Hiszpan zwycięstwo.Ogólnie rzecz biorąc, rodzimy Belgrad przegrał służyć trzy podwójne błędy.

Wynik Wybierając poszczególne błędy niewymuszone. Nadal uczynił ich tylko 29, natomiast Djokovic do 53. Zwycięskie strzały wygrał Srb 39:34. Djokovic wziął Nadal siedmiokrotnie administrację, ale Hiszpan nie startował do ośmiu ucieczek.

jest on regulowany przez siebie wyników na 19:14.

Opisane produkty kupisz w sklepie – Meble dziecięce Babymeble.pl