Musimy w końcu przyjdzie, mówi niezadowolony Buffon

Remis 1: 1 zakończył się wczoraj hit ligi włoskiej pomiędzy Juventusem i Interem, po którym nie był zadowolony z wyniku żadna ze stron. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do krajowych i Gianluigim Buffon, który nie jak zespół Turyn kilkakrotnie już dokręcone do zwycięskiego końca dobrze grać w gry…

Staruszka weszła do Derby d’Italia ma znakomicie iw piątej minucie ołowiu po cel Carlose Téveze. Następnie, ale brakowało kilka innych szans w drugiej połowie i złagodził sześćdziesięciu czwartej minucie wyplacic buty Maura Icardiho.Inter grał na końcowe minuty z dziesięciu po wyłączeniu Matea Kovačiće, ale wciąż miał szansę na zdobycie gola zwycięskiego gola.

Juventus i prowadzi po wczoraj przed AS Roma ma jeden punkt, Buffon, jednak znacznie bardziej zdenerwowany coś innego. „W mojej opinii, to samo stało się jak w kilku innych meczach. Gramy pewnie i arogancko jako najlepszy zespół z dużym potencjałem, ale przy pierwszych oznakach trudności, nagle przestraszony,” powiedział długoletni Bianconeri bramkarz. „Było nas przed Sampdoria, Turynie i Neapolu. W końcu przyjechać, jeśli chcesz odnieść sukces w Lidze Mistrzów i Serie A” powiedział.

„Wiedzieliśmy będzie trudno dopasować, ale czterdzieści pięć minut pokazaliśmy, jeden z najlepszych występów w tym sezonie.Nie mogliśmy utrzymać taką intensywnością dziewięćdziesiąt minut, „ powiedział trener Massimiliano Allegri. ” W pierwszej połowie była to gra na jeden cel. Inter zasługuje na szacunek dla jego powrotu i szkoda, że ​​nie rozpocząć nowy rok zwycięsko. Ale wydajność w pierwszej połowie była doskonała i zadowalające w drugim, „ powiedział dalsze trenera, którego koszty w oczekiwaniu na osiem finałów Ligi Mistrzów niemieckim Dortmund.

Satysfakcja wtedy nie były jeszcze na boku Milan, głównie dlatego zahozeným szanse druga połowa. „to był trudny mecz, ale myślę, że powinniśmy współczuć trzy lub cztery razy w drugiej połowie, my nie korzystaliśmy.W pierwszej połowie doszliśmy pod ciśnieniem Juventusu, ale po przerwie poprawiliśmy i mamy więcej „ powiedział trener Roberto Mancini.

” zestawienia ostatnie dziewięćdziesiąt minut. Juve mogło pomnożyć wynik w pierwszej połowie, ale mieliśmy też możliwości, aby wygrać i dlatego nie mogę nad wynikiem radować „ powiedział dalej Mancini, który był Nerazzurri z powrotem w połowie listopada, a jednak im się nie powiedzie w tabeli, aby dostać się do wyższych pięter. „błędy zdarzyć, ale myślę, że gracze są lepsze. Jednocześnie, jeżeli wynikają one szansą tutaj w Turynie, duże zespoły muszą ich używać, „ powiedział.