Mourinhove odpowiedzi na dwanaście pytań: Nic, nie, nie mam nic do powiedzenia

Bratysława. Natychmiast po spotkaniu, mówi łatwo. Zwłaszcza jeśli gra u siebie z odwiecznym rywalem i trener z renomy tyrana, który prowadzi urzędującego mistrza angielskiego z pensją ponad trzynaście milionów euro rocznie.

portugalski trener Chelsea José Mourinho w pierwszej reakcji Pomeczowe do kanału TV BT Sport na dwanaście pytań nie pękło osiem razy lub cztery razy i nic, „nie mam nic do powiedzenia.”

reakcja może być może czasami odpowiedzi „bez komentarza”, aby zrozumieć. Gorzej było już z wymówkami na oficjalnej konferencji prasowej

Mourinho narzekał: „. Sędzia wykazał, że dostosowanie hipotetycznych dwie minuty, dostaliśmy bramkę w 47. minucie i 35. sekundzie”

Drobne oświadczenia są wspólną cechą Portugalii.Dobry arbiter pozostawia działania i wykończenie ma tendencję do gwizdka tylko wtedy, gdy piłka jest w tak zwanym neutralnym terytorium.Raczej trudno wyobrazić sobie dokładnie drugi gwizdek, jeśli gracz może barreling sam w brankára.Rozhovor z Mourinho po meczu.

Kolejna kawa utrapieniem był kontynuacją artykułu należy do treści premium Sme.sk ty też możesz być abonenci roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Oszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu 0,98 € Zamów Cena 0,98 zł obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone