Korepetycje z matematyki – gdzie?

Po długiej przerwie, ukończył dwa kolejne epizody z medalionów wszystkich 20 uczestników w Premier League, teraz jest profil naszej ostatniej jedną z przybyszów tego roku.W przypadku Bournemouth kompleksowo wprowadzenia samego miasta, rosyjski właściciel klubu, ale także cud kierownicze zwany Eddie Howe…

Aby Bournemouth wśród angielskiej elity były zupełnie sensacyjne i nechytají na niego i innych bajek i Blackpool Wigan.

Po tym wszystkim, dlaczego sukces tej skromnej sumie zebrano tylu ludzi oddech, zanim na tych stronach doskonale opisane kolega Ustohal.

Ciekawe jest również kontekst wokół południowym krańcu Anglii, co jest godne uwagi sam obszar nożnej.

Jeśli potrzebujesz wschód, reprezentowana Sunderland i Newcastle, niedawno znaleźliśmy wspólny mianownik w brzydki stagnacja , w przypadku jednostek południowych, byłoby raczej huśtawka .

Brighton do niedawna czterech kolejnych mety w TOP10 League Championship wypromieniowana wyjątkową stabilność; Ale w zeszłym roku sam niebezpiecznie igra z ogniem i skończył dwudziestą.

Portsmouth dokładnie dziesięć lat wstecz miał blisko żadnym konkursie, to oczywiście przeszedł postępowaniach upadłościowych i teraz plasuje się dopiero na czwartym miejscu w lidze.

Southampton 10 lat temu, zaledwie dwa lata po wielkiej obsady ósmego przegródki, hańby i w trudnej sytuacji finansowej w dół z Premier League następnie skosztował třetiligové wody.Dzisiaj jest znowu ostoją top konkurencja

A potem jest zatem Bournemouth, który Sotona i Pompejusz ciekawy przystępuje Harry Redknapp.; menedżer, który w 1992 roku z wiśniami spadł do trzeciej ligi i na szybko z powodów osobistych, ogłosił koniec swojej ławce trenerskiej w przemyśle ogólnym. (Jak dobrze, prawda?)

Bournemouth ostatecznie w przyszłości nawet gorzej niż pod Redknappa. Na wiosnę 2002 roku, dla klubu ustawicznego kłopoty finansowe i doznał kolejnej upadek w stanie zupełnej konsternacji pozostawała zadziwiająco długo.

W październiku 2009 roku Jan Ley na Telegraph rafinowany na pytanie „Co Chelsea, z Bournemouth?” pasuje do słów: „Oni właścicielem konkurencji – i są zabronione kupić graczy.”Sam Ley, jednak dodaje, że o liście powiązań między tymi dwoma regionami ponad.

Carlo Ancelotti nie doprowadziło również zespół, który zaledwie kilka miesięcy temu z 10bodovým odliczenia uniknął bankructwa i zejście, a gdy obok zapasy nominacja jakoś nie ogranicza się do trzech zastępców, w tym trener asystent, który krótko przywrócony do trzech zamknięty rok kariera…


Start

" Start piękny antena strzał Bournemouth.Źródło: tripadvisor.co.uk

Home


Home # 1 Nie wieś, regularne ośrodek

Jest dobrze wiadomo, że staromodny stadion Dean Court – co było prawie sto lat po jego otwarciu powinno być 2001 do rekonstrukcji i obrócić o 90 stopni – z jego pojemności 11.700 widzów wejdzie do historii Premier League jako najmniejszy arenie w ogóle.I na podstawie tego faktu często spotkać się z wypowiedzi, które bezpośrednio lub pośrednio AFC Bournemouth pasuje do roli „Club Village”.

„z czasów sennego z reputacją dziewiczym miejscu nad morzem, nadaje się tylko prawo do przetrwania, jest teraz nagle jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w Wielkiej Brytanii,” opisany niedawno doświadczyłem podróżnika Judith Chalmers dwór, kiedy licząc okolic mogą populacja nadal mierzyć całą aglomerację Brighton (co jest w drugiej lidze tradycyjnie szczyci się najwyższą średnią frekwencję).

„Tak, w porównaniu z Londynu, Manchesteru i Liverpool to bardzo spokojna okolica. Ale na pewno nie jest typem village club Ipswich i Yeovil.Szczerze mówiąc, raczej coś pomiędzy, życie nocne tutaj powinno być całkiem dobre, „ liczniki mnie skierowana bournemouthský rezydenta i posiadacza karty sezonu Sebastian Taghizadeh.

A jeśli Sebastian opowiada o życiu nocnym, możesz być cholernie pewność, że podczas strajków i pewne, że sporadyczne picie na plaży. w całej południowej Anglii jest bardzo popularnym zajęciem, jak już na własnej skórze przekonał malownicza Torquay, a konkretnie Bournemouth zaoferować raczej ekskluzywne warunki.

Dobrze, Bournemouth szczyci się bez przesady najbardziej sugestywny pas złotego piasku na wyspie.Jak tylko pierwsze oznaki latem i słonecznej pogody, serwisy informacyjne są zazwyczaj tylko obrazy z 11-kilometrowej plaży w mieście Bournemouth, co Anglicy przede wszystkich stadach w strój kąpielowy.

Według najnowszych atrakcji turystycznych badawczych słynny TripAdvisor.co .uk jest plaża Bournemouth ze swym czwartym miejscu w Europie, a zatem zwykle w rankingu znacznie powyżej najbardziej znanych kurortów w basenie Morza Śródziemnego.

Takie pogłoski mogą następnie Bournemouth oczywiście bardzo dumni i samo Hall 180tisícového z nim faktycznie chętnie wzmocniona twierdząc tytuł pierwszego w kraju, że (1997) oficjalnie zakazano palenia na plaży.

Bournemouth, to nie chodzi tylko o te dane.Jest również jednym przykładem miasta o największej koncentracji szkół językowych spoza Londynu, gdzie pociąg zajmie około 90 minut. I właśnie tutaj, w miejscu narodzin Tony Pulis, Danny Ings i Adam Lallana, nawiasem mówiąc, studiował w młodości reprezentatywnej filmie Batman Christian Bale.

Kiedy poznała poeta John Betjeman w połowie 20 wieku wrócił z wędrówki Królestwo, w swojej książce „pierwsza i ostatnia miłość” (1952), a następnie napisał między innymi: „piękno tkwi w Bournemouth trzech rzeczy. jego planem, jego dużych domów i kościołów”

Bournemouth jednocześnie wielkim miłośnikiem wiktoriańskiej architektury przypisać również niemal wyłączne prawa do kobiece .Ze względu na niezrównaną pięknej rezydencji podobno chodzenie…

Następnie, dlatego nie dziwi fakt, że bournemouthské AFC także ma wielką chęć do angażowania całej szerokości miasta. A nie tylko czysto w imię futbolu. Członkowie A-Team nadal zgodne z rocznym przedświątecznym tradycji, która jest emitowana do lokalnego szpitala, aby rozpowszechniać prezenty dla dzieci marodným.

Ponadto klub powołał specjalny Development Center, gdzie ich umiejętności piłkarskie naprawdę mogą szlifować każdy, bez względu na tle finansowym, a jednocześnie pod ścisłym nadzorem skautów i trenerów AFCB, który kieruje względną menedżera Eddie Howe.W ubiegłym roku z tego środka do struktur młodzieżowych udanego klubu promowane miał trzech chłopców, w tym wnuka słynnego menedżera Harry Redknapp.

Ponadto, w pracach nawet osobny, bardziej skromny klub przez które AFCB pomaga w organizacji szkół piłkarskich i dzieci daje szansę, aby przejść do sportowej szkoły podstawowe kształcenia specjalnego oraz dyplom.

Również wiedza przyjaznych razy, więc AFC Bournemouth nie pierwszy własny label, fani awaryjnego własnością klubu w Europie (1997), bez hańby…


Start

obraz Start Były bournemouthský patron Eddie Mitchell.Źródło: bournemouthecho.co.uk

Home


Home 2 # Pod przewodnictwem głośny Anglik i Rosjanin spokojny człowiek

„Jeżeli oni nie byli wiśnie, to przypuszczalnie dla kotów „- wymienia aluzja do pozornej podaży bournemouthskou dziewięć życie znajdzie się w ciągu ponad czterech lat w artykule Stróża.

Rzeczywiście, było go użyć było kilku powodów; czyli przede wszystkim dwa kolejne potrącenia punktowe, z którymi mieli do czynienia Wiśnie w latach 2007 i 2009. Z różnym powodzeniem.

Po raz pierwszy był taki wiśnie waga stanęła twarz i honor, ale wciąż do samego końca pierwsza pozycja schodzenia.Za drugim razem było jeszcze trudniej piłkę na nodze, wyrażona 17bodovým odliczenia, ale tym razem udało się AFCB nieoczekiwanie istotne menedżer pomaga 31letého Eddie Howe wymyślił własną „Great Escape” (The Great Escape).

Ucieczka dosłownie Grabarz łopatę, przystojny szybko dodawać, ponieważ spadek w Konferencji wynosi tradycyjnie wpaść w głęboką, zazwyczaj końcowego zapomnienie.

„Większość ludzi spoza Bournemouth nam od dawna oczekiwany rozwiązana. Ale mamy hałaśliwy sąsiad.Nieustannie puka do drzwi i przeciwstawić los „, uśmiechając się w kwietniu tego roku – tuż przed przejściem do Premier League. – przewodniczący klubu Jeff Mostyn

Wiśnie rzeczywiście wyglądają trochę jak wielki masochistów Brytyjskich scena piłka nożna.

Nie możemy się łudzić, że wszystko jest stracone bezpowrotnie tak szybko wstał z popiołów jak mityczny feniks. Piekło, nawet w sezonie 2012/13, który doprowadził ich uroczystej promocji na drugi regulaminu ligowych Bournemouth nie mógł wybaczyć przewód pětizápasovou bez punktu , a więc skok iluzja kryzysu.

głównym filarem tej ostatniej nejheroičtějšího wędrówki na szczyt piramidy ligi jest tradycyjnie uważane menedżer osoba Eddie Howe . A na pewno prawo.Zanim jednak starannie demontażu jego pracy, wskazane jest również świecić na tych, którzy przez cały czas – mówiąc metaforycznie – zapewnić dach nad głową. Lub do właściciela i prezesa.

Nowoczesny era klubu rozpoczęła się około czerwca 2009 roku, kiedy Eddie Mitchell wiodący konsorcjum pozycja pětihlavého AFC Bournemouth kupiony, a jeden skok był również powołany do roli przewodniczącego.

Stamtąd następnie jihoanglickému jednostką dowodził we wszystkich czterech pór roku, i choć jego reżim towarzyszyła kontrowersyjnych momentów, sukcesy, nie może zaprzeczyć: dwa sposoby, jeden udział w play-off i jeden wykończenie w środku tabeli – to stabilność wyrażenie lub nawet widoczne postępy, na które do tej pory nie były stosowane w Dorset.

mimo to, wielu fanów naprawdę AFCB ustępuje po jego odejściu.Eddie Mitchell była jednym z tych, którzy lubią Guvnor rozszerzać; że tak powiem, kto trzymać nos w miejscach, gdzie nie byłoby trzymać prawidłowo.

On agent nieruchomości była otwarcie przyznał, że piłka nożna zaczęła robić z motywacją, aby dać synowi szansę zostać profesjonalnym piłkarzem (co nie działa i Tom Mitchell wreszcie Bournemouth wypracowane „tylko” reżyser), a jego dramatyczny zjazd w kabinie po jednej filiżanki porażki jest powszechnie interpretowana jako główną przyczynę decyzji Howe skakać w styczniu 2011 roku, po drugiej ligi oferta Burnley.

Eddie Mitchell tylko wśród zwolenników Wiśnie stosunkowo szybko buduje się wizerunek zwykłego redneck.W ciągu nieszczęśliwy początku sezonu 2011/12, po jednym z haniebnych porażek dał domu najwyraźniej pijany się na pokładzie, podczas gdy fani czasami krytyczne odrzucając słowa „jeśli nie podoba, więc podnieść i iść kibicować Southampton.”

teraz dla tych mód, które nie zrobić dobrą reklamę lub klub jako całość dziś Mitchell Dean Court ktoś brakuje.Ale faktem jest, że podczas gdy ten sam stadion znalazł się pod nadzorem właściwego upiększanie tego – ręką na sercu – pilnie potrzebna.

Goldsands Stadion był pełen reklam, sklep wentylatora wzrosła z klubowych kas niedaleko namiot stanął przyjemną kawiarnię oraz podobną inwestycję w otaczającej infrastruktury mógłby wyznaczyć więcej.

Eddie Mitchell wreszcie z pozycji AFC Bournemouth przewodniczący zrezygnował z własnej woli we wrześniu 2013 roku, kiedy wraz z żoną Brenda przekazał swoją połowę udziałów wcześniejsze współwłaścicieli Maxim Demin.

Rosyjski biznesmen przyszedł do południowej Anglii, w ciszy, w październiku 2011 roku; a reflektor jest skrupulatnie unika tego dnia

To z kolei nie oznacza, że ​​Demin uruchomić klub nie ma znaczenia.; wręcz przeciwnie.Stadion on nie może siedzieć zobaczyć (rezyduje wprawdzie w dalekiej Szwajcarii), jednak z menadżerem Eddie Howe rzekomo komunikuje się codziennie, a jego filozofia całkowicie pewny siebie i pragnie wspierać.

O Deminova fortuny że niewiele wiadomo, ale Piaszczyste pobliżu outcropping kilka lat temu kupił drogiego domu i od razu na początku ich zaangażowania w Bournemouth do klubu kasetonów wylewa siedem milionów funtów, bez obciążania ilość jakiegokolwiek zainteresowania.

To jest chyba dobry dowód, że każdy z nędzarza nie. A jeśli to nie wystarczy, można również wziąć w rękę, że jego firma Wintel petrochemii jest własnością rejestracji funduszu w raju podatkowego na Wyspach Normandzkich oraz że koszulki zespołu można znaleźć na zmianę napis Energy Consulting.Baron olej jak haftowane.

Demin doprowadziły Bournemouth jeszcze w sezonie 2012/13, poniósł stratę w wysokości 15 milionów funtów w grudniu ubiegłego roku jednak sito finansowego fair play przeszedł bez kary. „Klub ma absolutnie żadnego długu ubiegłym roku zanotowała stratę i powód każdy może wyglądać siebie. Nasz stadion jest najmniejsza w Mistrzostwach Nie jest możliwe, aby mieć zrównoważony budżet, choć granie dzień zarobić 10 500 ludzi” w lewo kilka miesięcy temu usłyszeć Jeff Mostyn, szef klubu i często mało rzecznik Deminův.

Pomimo oczywistych ograniczeń, które oferuje skromne, a klub nie ma ani niezastrzeżoną arenę, jednak Bournemouth obecnie rozwijają się we względnym chłodzie żyć, za co w dużej mierze możliwe jego umiejętne zachowanie na rynku gier.Tam niedawno AFCB zdobył duże zyski ze sprzedaży Lewisa Grabbana (trzy miliony funtów), a sama staje się przez bardzo skromne zakupy.

W ogóle, jeśli szef angielskiego klubu zobaczyć rosyjskiego biznesmena, automatycznie prawdopodobnie kolka włosy na ciele oczekiwaniami niektórych praktyk megaloman. Ale Maxim nie Demin klasyczne ciasto. Jeśli spojrzeć na powinno być zespół, który w lutym 2015 roku związany. 2: 2 Derby County, tylko Callum Wilson stamtąd udał się do Bournemouth za ponad pół miliona funtów (2,5 m)

przenieś AFCB ostatnio odpowiedzialność lokalna legenda Steve Fletcher, którego figura wosku można znaleźć w sklepie z pamiątkami klubu i po prostu Callum Wilson – kompensacja dla wspomnianego Grabbana shooter – jest jednym z najbardziej cenionych „chłopców”.Choć 23-letni Forvard nie bournemouthské wskaźników wcale tanie, na swój sposób się z nim nie dokonała dość małe ryzyko.

„Było to bardzo ryzykowne podpisanie ponieważ w tym czasie grał w trzeciej lidze z Coventry City, a więc ludzie boją się nie jest w stanie przebić się na mistrzostwach. ale on celował i zaproponował mu lepszą wydajność niż ktokolwiek z oczekiwaniami, „ świadczy Sebastian Taghizadeh że ze względu na siłę fizyczną atakującego i prędkości oczekiwanej trwać 20gólovému Wilson siedzi Premier League.Może nawet lepiej niż Grabbanovi, który przystąpił do zmiany z Norwich

Steve Fletcher. – FPS niezwykle ważne cele, po którym Dean Court uznany za jednego z trybuny – w każdym przypadku, wraz z jego poprzedników, sztukowanych niezwykle konkurencyjny zespół ściśle do orzeszki ziemne. O czym świadczy kilka przykładów:

Kwartet najbardziej ruchliwych obrońców jak to musi być razem warte mniej niż 600.000 funtów. Niedawno jeden z najlepszych pomocników konkurencja Harry Arter przed pójściem do Bournemouth głównie wolne neligový pozostawiając Woking.I zeszłoroczne 15 goli + 17 asyst zaprojektowane przez Skota Matta Ritchie miał na wartości Wiśnie złota, podczas gdy rzeczywista cena tag wynosi marne 400 tysięcy.

Jeśli więc bez względu na to, ile chciałem i starał się zbliżyć Bournemouth argumenty wspaniałe unieważnić o angielskiej Blšany „”, który w najwyższym konkurencji po prostu wziął jeden bogacz znalazł Cię szacunkiem poza rzeczywistość.

Wiśnie Deminova pieniądze są na pewno potrzebne, no nie, ale samo w sobie roster wpłynąć rosyjski potentat naftowy czytać tyle dobrze, nie…


Start

obraz Start Eddie Howe.Źródło: chroniclelive.co.uk

Home


Home # 3 Eddie Howe, ostateczny klubista i ‚pulisovec’ jeden

„I nie czują się gotowi. szczerze mówiąc, nie sądziłem, że jestem właściwym człowiekiem. powiedziano nam, że klub przestanie istnieć, gdy schodzimy” przypomniał siebie Eddie Howe do 19.Stycznia 2009

Następnie klub – gdzie 18 miesięcy temu z powodu utrzymujących się problemów z kolanem emeryturze – otrzymał wiadomość alarmową w zwięzłej treści: „Przyjdź nas uratować” Bournemouth jest stół czas znaleźć na dole League Two (czwarty najwyższy konkurencji), nadal istnieje siedem punktów w czerwieni.

„Ci z moich pierwszych sześciu miesięcy w zarządzaniu, byliśmy w stanie zaoszczędzić sobie jak pięć lat” Howe ulgę siebie uśmiechając się w grudniu ubiegłego roku podczas wywiadu z The Guardian. „Z graczy bez wynagrodzenia, sąd zapoczątkowuje zawsze blisko, nie poligon (…) to było naprawdę trudne.”

Nawet tak skoncentrowany tułowia ledwo skład, ale udało się pod przewodnictwem Howe w pozostałych 21 gier, aby odebrać sensacyjne 39 punktów, a na cześć taką fenomenalną podróż nadal w trzewiach Goldsands wisi kolekcję pamiątkowych fotografiach uprawnionych krótko, ale jasno. „podróż” (podróż)

Oto zbliżają się i Eddie Howe on nie musiał przegap pierwszym koniecznym krokiem do rozciągnięcia jego klub naklejki mesjasza.W 16 lat, Bournemouth go niemiłosiernie oddalił i powrót po czym zapytał – jak wspomina Howe – „nie mają wystarczająco dużo graczy” tylko dlatego, że później

Jego kariera zawodowa ma nakopával Howe w stylu. Kiedy zadebiutował jeszcze jako młodszy kapitánoval ledwo siedział w kabinie z dorosłymi, ale natychmiast został nazwany gracz gry.Wreszcie, po tym jak dołączył do 270 Bournemouth pojedynków i liga dyscyplina zaczyna zbiórkę opóźnionymi sumie 12 osób; każdy został złapany na emeryturę przed osiągnięciem wieku trzydziestu.

Smak zatem były obrońca powinien ustalić na ławce trenerskiej po ogłuszeniu ratowania i natychmiastowego działania z drugiej faktycznie lecjaký wentylatora Bournemouth na owocną pakiecie z końca nie widać ,

Również te optymistyczne perspektywy, jednak były przynajmniej częściowo zhaceny: chociaż wcześniej stanowczo odmówił szeroką gamę zalotników prowadzonych przez londyńskim Crystal Palace i Charlton, ale również konkurencyjne Southampton, Eddie Howe na początku 2011 po wszystkim skinął zaoferować Burnley.

Howe Clarets Anabasis ławki ostatecznie zajęło mniej niż dwa lata, i charakteryzuje się niespotykanie zimnej dostęp manažerovým (tylko) do pozápasovým rozmów nieco usypiającym skojarzoną nożną i niezabezpieczonych linii zapasowych.Sama awaria, jednak również nie omówione.

pamiętacie powinien być ostatni sezon Premier League faceci jak Kieran Trippier (obecnie Tottenham), Jason Shackell, Ben Mee, Sam Vokes i Danny Ings (Liverpool dzisiaj)? Następnie należy wiedzieć, że wszystkie pięć klubu niepokojem lancashireského właśnie przyniósł Eddie Howe. Te dwa ostatnie atakujący nawet z Bournemouth.

Poza Howe pracuje z minimalną budżetu i udało się znakomicie wypłaty ograniczeniu; To jest dokładnie to doświadczenie, że musiał wrócić do południowej Anglii sprzedawane przyjemność.Lokalny bohater wrócił do domu na własną prośbę w październiku 2012 roku – i znowu w formie.

farbą obraz ‚bournemouthského Daria Gradiho’ mogą zatem postępować się. „Głowa Crewe Alexandra po 24 sezonach w latach 1983 i 2007, legendarny trener w klubie zbudował filozofię, która przenika od dołu do góry i wypełnia całe miasto ogromną dumę,” nakreśla bloger Adrian Clarke interesujący równolegle z Włoch, który z Crewe Alexandra podpisał dziesięcioletni kontrakt „pardewovský”, a następnie w sezonie 1996/1997 po raz pierwszy w historii zwrócił się do drugiej ligi.

też, Eddie Howe udało kilka Bournemouth „pozbyć dziewictwa”.Rok wcześniej po raz pierwszy w rankingu wśród dziesięciu najlepszych jednostek druholigových; w ubiegłym roku, a następnie po raz pierwszy w historii trącił się wśród elity angielskiej.

W tym samym czasie przeciwko Birmingham przelane na konto rekordową wygraną (8: 0) i osiągnął historycznie ostatnią fazę poważnej pucharach w tym kraju; Capital One Cup ćwierćfinały. Na tej płycie wewnątrz klubu i dla miasta Howe era ręcznego pięć prosto z łącznie 12 płyt zespołu.

A charyzmatyczny pilot nie tylko Masina zbiorowe osiągnięcia.Był kwiecień nazwie menedżera Ligi całej ostatniej dekady, aby dać mu miesiąc później krajowy trener Roy Hodgson podał też być najbardziej prestiżową nagrodę dla Menedżera Roku (!) – przyznana przez Stowarzyszenie trenerów ligowych, lub uczonych kolegów z branży.

Taki hołd tym czasie należała do niczego więcej niż dwóm panom działających poza wodami uprzywilejowanych Premier League.Konkretnie, po sezonie 2005/06 Steve Coppell, gdy odczyt dominuje Championship (i ostatni AFCB własnością płodny atak następnie dokładnie przed niszczącym 99gólových Royals); iw tym czasie 37letému również Danny Wilson, który w 1997 roku wygrał bilet do elity na prowincji Barnsley. – również po raz pierwszy w długiej, 125-letniej historii klubu

Eddie Howe zdobył również dobrze w różnych etapach ostatniego roku ligi, kiedy stał kierownik październiku, grudniu i marcu.Ponownie, od 2004 roku, Liga Mistrzostwa taki trick podszedł tylko dwa inne sterników: rok temu to samo Sean był w stanie oddychać z Burnley, ze Chris Hughton 2009/10 jako ogólny Newcastle ostatecznie otrzymał nawet cztery takie podrzędne nagrody

w tym momencie, ale musimy pamiętać, że Eddie Howe naprawdę jest kowalem swojego losu i cała mančaftu. Niektórzy dziennikarze nawet w porównaniach idzie tak daleko jak jego wpływ na wszystkie imprezy w Bournemouth leży na poziomie Fergusona na Old Trafford.Howe następnie sam wśród swoich idoli powoływanych głównie podobnie pracowity Tony Pulis, swojego byłego szefa.

Teraz według zwyczajów obecnego menedżera West Brom Eddie Howe dzisiaj w modelach treningowych lato Dorset (który najwyraźniej pod kierownictwem intensywności Pulisovým przypominający ćwiczeń wojskowych), ale także własnej codzienności.

Jeśli obecność symbolem Major League Stoke City słynie wstawać wcześnie rano, Howe również jego dvanáctihodinovkám budzi się z pianiem koguta a już o 6:30.Wieczorem, po czym wrócił do żony, dwojga dzieci i pies Erica, który w domu zastąpiła Labrador Rodney, którego pamięci poświęcony jest skromny tatuaż na nadgarstku swego trenera.

Eddie Howe ma w swoim życiu, wszystko wydaje się być ostrożny i schludny, a jeśli sam powiedział przez Jeffa Mostyna pędzi naprzód „nienasycona chęć wykorzystania nowej wiedzy”, takich cenna właściwość jest rodem z Buckinghamshireu próbuje zaszczepić również własne opłaty.

„zawsze uważałem, że ważne informacji zwrotnej dla graczy, że ja nigdy naprawdę nie dostać. Wtedy po prostu iść z meczu dopasować, mając nadzieję, że wszystko robisz dobrze.Bez ktoś coś powiedział. „ Muz 37letý Howe, który w tych chwilach wolą ściśle indywidualnego podejścia.

Piłkarze Bournemouth są ponadto motywację i pośrednio. Wewnątrz siłownia jest bombardowana oświadczenia bokser Muhammad Ali stołówka i klub są ponownie przywołane koszykarz Michael Jordan i prezydent USA Abraham Lincoln.Przy wejściu na powierzchnię do gry w tunelu dla graczy przeoczyć własne zdjęcia większa niż życie.

Każda jednostka szkolenie Bournemouth jest nagrany na kamerę, i przesyła je do następnie Howe nigdy zapomnieć, aby pamiętać w notatniku, aby mógł właściwie konsultować z lewej lub prawej strony; sam stary asystent Jason Tindall i pierwszy trener zespołu Simon Weatherstonem.

Ponadto, nie jest rzadkością, że Howe przed każdym ćwiczeniem zaprosi kogoś z graczy, aby dać mu piękny zaimprowizowany wyjaśnił, co następuje schemat. „można kierować albo kogoś, kto moim zdaniem nie będą znać odpowiedź, lub dla których jest to szczególnie ważne, ponieważ jest to działalność wiertnicze, które specyficznie, że musi poprawić” interpretuje Howe logikę ich praktyk .

Eddie Howe jest tylko wielkim perfekcjonistą – jeśli robi coś, że chce to zrobić na maksa i nic nie wymaga, ani z jego otoczenia; o czym świadczą powyższe musi być Steve Fletcher, który przez klub po dwóch latach występując jako główny scout. „Jest bardzo skrupulatny.O każdy gracz chce poznać najdrobniejsze szczegóły, „ mówi bournemouthská ikony.

słowa Fletchera zostaną potwierdzone w drodze zarządzania akademii.Tu dzisiaj odpowiedzialny Howeův były trener juniorów Joe Roach, tak że wybór w każdym wieku prowadzi praktykować styl gry, z naciskiem na pracę zespołową, krótkich podań i szybkim tempie; Więc kopiując widząc oznaki starszy Bournemouth…Home Teraz jego spontaniczny, ściśle ofensywny styl gry teraz pozornie nierealistycznie Wiśnie na drodze do utrzymania mogą brać przykład podobnie oparte Oldham, który stał przy samym porodzie sezonu Premier League w sezonie 1991/92 – pierwszy wśród elity po 68 latach ciągłego długiej nieobecności. – nawet z tak zabawny piłki nożnej Tarcza uratowany przez wygodnym marginesem dziewięciu punktów

Równie cudowne okaz nieistniejącej już Wimbledon FC, który na początku każdego roku 1986/87, w dużej mierze wyrzucenia iść w dół (jak teraz Bournemouth) dotyczyła złapać nos już po czterech zwycięstwach z pięciu meczów otwarcia.

Wimbledon, ale z drugiej strony, w odniesieniu do AFCB jest raczej nieosiągalny wzór.Po pierwsze, mančaft były ostre jak brzytwa (którego muzyka w zasadzce twierdził muskulatura słynny Vinnie Jones), zarówno wynikające szóste miejsce naprawdę przekroczyła nawet najśmielsze marzenia Dons zwolenników…

korepetycje z matematyki