Jak nauczyć dziecko na zamówienie

Zacznijmy najpierw z rodzicami. Jeśli dziecko widzi, że ty sam kieruj czystości i porządku w ładne i wygodne mieszkanie wygląda po tym, to będzie starał się zgodne z zamówieniem. Jeśli, z drugiej strony, rodzice mieszkają w mieszkaniu, gdzie solidne bałagan i zamieszanie, i że w związku z tym, że posprzątać zabawki nigdy nie będzie. A dlaczego? Po tym wszystkim, rodzice są w bałaganie, więc dlaczego dziecko nie robić? Dlatego przede wszystkim dzieci brać przykład z niego od rodziców, więc jeśli chcesz, aby Twoje dziecko posprzątać w swoim pokoju, kładzie zabawek na miejsce, i dać mu przykład, jak należy to zrobić. Rodzice są zawsze za wzór do naśladowania Twojego dziecka, zwłaszcza w młodym wieku.

Dziecko powinno spróbować wyjaśnić, że jeśli usuniesz porozrzucane zabawki i rzeczy w miejscu i zamieszania pojawią. Pamiętaj, że płacze sprawę, jak wiemy, nie pomaga. Dlatego nigdy nie należy krzyczeć na dziecko, próbując w ten sposób zmusić go do przywrócenia czystości. Dziecko nie tylko nie robić w ogóle, ale dodatkowo, to trzymał przestępstwa.

3

Dość często zdarza się, że po gry z zabawek, dziecko absolutnie odmawia umieścić je we właściwym miejscu. I może się zdarzyć tutaj skandal, kłótni, gdy rodzice starają się po prostu, żeby to zrobić. Dziecko płacze, krzyczy, snarls, i wprowadzeniu w państwie, ale jako zabawki dla dzieci nie są usuwane i nie będzie.

Jest to możliwe, w celu rozwiązania tej sytuacji jest całkowicie nieszkodliwy, rozrywka, a przede wszystkim, skuteczne metody. Wypróbuj go w zabawny sposób powiedzieć dziecku, że jego pokój – to planeta i zabawek takich jak inwazja niej, a więc powinny być usunięte na swoim miejscu. Metoda ta jest coraz bardziej się sukcesem, bo to naprawdę działa. Ale tak jak Ci doradzić, aby umieścić zabawki w pokoju dziecka, tak aby był wtedy wygodnie umieścić je we właściwym miejscu.