Historyczny procedura Ghent. Trener chce do Barcelony lub Realu Madryt

Gent. Zenit St Petersburg piłkarzy i KAA Gent „spalone staw„dwóch największych ulubionego H Valencia i Olympique Lyon kosztem których osiem awansowała do Ligi Mistrzów 2015/16.

Zenit stracił pierwsze punkty w swoim przemówieniu podczas szóstego w środowym pojedynku ulegli krajowego Ghent 1: 2nd

Rosjanie nadal dominuje w stół, kiedy to wygrał liczbę 15 punktów.

Po ostatnim gwizdku cieszył Gent debiutując także w elitarnej konkurencji, która zajęła drugie miejsce. // Wysłany przez Ligę Mistrzów UEFA w środę, 9 grudnia 2015 roku

„Zaczęliśmy bardzo dobrze, ale potem zaczął pokazywać jakość Zenit, który zasłużenie wygrał naszej grupy. Jest to bardzo silny zespół i zwycięstwo nad nim jest to dla nas ogromny ciężar.Jedno oko obserwowaliśmy wydarzenia w Walencji, który tracił do Lyonu, nie chcemy jednak, możemy liczyć na pomoc innych. Zwycięstwo nad Zenit produkuje we mnie poczucie dumy i euforii nierealne. Udało nam się osiągnąć największy sukces w historii klubu. Teraz możemy świętować i czekamy na bilecie poniedziałkowego. Dla przeciwnika Chciałbym Barcelona czy Real Madryt.Zagraj z tych gigantów byłaby dla nas wszystkich piękną nagrodę, „powiedział trener Ghent Hein Vanhaezebrouck.

Gent emulowane sukces inny belgijski zespół Anderlecht Bruksela, który uczestniczył w ośmiu najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych w sezonie 2000/01.

Zenit chciał przejść fazy grupowej bez utraty punktów, ale wpadł zmotywowanych Belgów i doznała pierwszej porażki.

„Jesteśmy rozczarowani, ale w tym samym oddechu Chcę powiedzieć, że ta wygrana zdewaluować nasze wcześniejsze występy i wyniki „, powołując się na oficjalną stronę słowy UEFA portugalski sternik Zenit Andre Villasol-Boas.

Zenit mieć w razie zwycięstwa wchodzi w historii.

zanim udało się wygrać wszystkie sześć meczów w grupie tylko AC Milan (1992/93), Paris SG (1994/95), Spartak Moskwa (1995/96), FC Barcelona (2002/03) i dwukrotnie Real Madryt (2011/12, 2014/15).

„Dzisiaj naprawdę brakowało Hulka, to niezwykle Dol przetrwać odtwarzacza.Barcelona ma Messiego, mamy Hulk, brak tych graczy jest zawsze odczuwalne. Cieszymy się do ośmiu, postępowanie w tej fazie jest nasze marzenie. Dla rosyjskich klubów trudno jest po przerwie zimowej wskoczyć bez praktyki angielskim mecze karuzelę, ale zrobimy wszystko, co możemy czuć nezohranosť. Ukończył obozy w Katarze i Portugalii, być gotowy, „powiedział Villas-Boas.