Godla: Dzięki dla wszystkich Kanadyjczyków

Toronto. Bramkarz Denis Godla w Kanadzie na przełomie 2014 i 2015 roku nie tylko znacząco pomóc słowacki lodzie zdobyć brąz w mistrzostwach świata juniorów, ale uczynić znaczący przyciągnęła uwagę na wszystkich frontach.

Podczas gracze World Cup poniżej 20 mają spektakularne owacje często zdobył stojących kanadyjskich odbiorców. Po końcowe Organizatorzy mecz ogłosił go MVP całego turnieju o projekcie lodowisko więcej niż gwiazdy krajowych, niektóre już ustalone w NHL.

Film opowiada także o to przekazania Pavol Skalický brązu, strzelec gola przeciwko Szwedom.Rozmawiać i okazują Erik Černák i trener Ernest Bokroš:

dziewiętnaście rodem z Kieżmarku Denis Godla stać się najlepszym goalman mistrzostwa przez akredytowanych dziennikarzy na decyzji Dyrekcji Turnieju.

Prowadzenie mistrzostwo ogłoszony najlepszy obrońca rosyjskiego Vladislava Gavrikova i przekazania Maxa Domi z Kanady. Zespół All-Star oprócz Godla dostał szwedzki Bek Gustava Forsling kwartet Kanadyjczyków – w ataku z wyjątkiem M.Domi i Sam Reinhart Connor McDavid iw obronie Josh Morrissey.

Denis Godla chociaż nie na górze lub oceny Zapisuje (92,56%), w celach pozycji przed średnio pojedynku (2,76), lecz również przed liczby pomyślnych interwencji – defused aż o 224 strzałów rywale za plecami przeniknął tylko 18 krążków 242 prób.

Denis Godla jednocześnie stał się MVP całego turnieju.

„Kiedy przyjechaliśmy do Kanady, to było jak co roku. Chcieliśmy pokonać jednego typu przeciwnik Szwajcarii lub Niemczech, więc nie grać, aby zaoszczędzić”, powiedział napastnik Samuel Petráš dla mediów kanadyjskich.

„To najpiękniejsza chwila w moim życiu.Pierwszy medal Smycz swoich rodziców. Ojciec i matka zrobiła dla mnie bardzo wiele. To będzie specjalnie dla nich „, powiedział Peter. Dzięki wszystkim Kanadyjczycy

„Nasz drugi mecz w turnieju przeciwko Finów wszystko uległo zmianie. Mimo to był dopiero początek i zaczęliśmy”, powiedział Godla.

owację na stojąco kanadyjskich fanów w swoim wystąpieniu powiedział: „To niesamowite uczucie być w ten sposób obchodzone w sali, takich jak Air Canada Centre Dzięki dla wszystkich Kanadyjczyków.”.

Hokeiści

​​słowackie podczas pielgrzymki turniej coraz bardziej świadomi ogromnego wsparcia fanów w domu. jest on mnożąc każdy zwycięskie mecze.

„wiele osób nam wysyłanie wiadomości tekstowych z życzeniami szczęścia. I każdy patrzy na nas w telewizji.Wiem, że ćwierćfinał mecz przeciwko Republice Czeskiej miał 40 za udział w oglądalności centa. To niesamowite uczucie wiedzieć, że tak wielu ludzi za ciebie, „powiedział Peter. Tylko 64 stadiony hokejowe

Serwer TSN wskazuje, że Słowacja ma tylko 11300 zarejestrowanych graczy i 64 hokej stadion. Kanadyjczycy równie zauważył, że do 13 graczy z wyborem Bokrošová grał w tym sezonie największą słowacką konkurencję w ramach projektu HK Orange 20, gdzie zmierzone siły z najlepszej drużyny w kraju.

„Nie spodziewałem się go do nas skończyć medal. Wzięliśmy to mecz po meczu, i doczekał się nagrody. Wiedzieliśmy, że mamy solidne obronne. Wiedzieliśmy jednak, i że jeśli chcemy osiągnąć sukces, musimy otworzyć grę, grać ofensywnie i strzelać bramki.Udało nam się to, „powiedział Bokros Canadian Press.