Dla nas to było szaleństwo przed meczem powiedział po losowaniu Kozel

trener Dukla Luboš Kozel ma nowe doświadczenie. Tuż przed dzisiejszym meczu 24-cia runda Premier League w Mlada Boleslav musiał zmienić trzy razy planowanego wyjścia line-up, gdy przeprosił graczy ze względów zdrowotnych. Wreszcie, jako szansę kongijskiego napastnika Bidya Manziat, którą spłacona z bramki i asystę się remisem 2: 2

„Muszę przyznać, że nie doświadczyliśmy trzy zmiany w ciągu 24 godzin przed meczem. , to nie jest normalne. Paradoksalnie, ale nie mogliśmy zobaczyć, „ powiedział po meczu Kozel.

już nie był dostępny ze względu na kartach Tomáše Bergera, a więc planowanych dać obraźliwych szansę Nestor Jean -David Beauguelovi i Michal Breznaník. „Ale ostatniej nocy przyszedł Nestor, który ma temperaturę i może w ten sposób tylko na ławce.Dziś na czeku znowu przyszedł Beauguel że ma coś wspólnego z mięśniami. Starał się rozgrzać, ale nie mógł. Dobrze Breznaník zostało rannych dziesięć minut przed meczem podczas rozgrzewania „ Kozel pokręcił głową.

A szansa umieścić Manziat że po zaledwie 46 sekundach nagranych na strzał klaczy i 11 minucie dał sobie jego pierwsza bramka w lidze czeskiej. „szansa zostanie podane jako dobrze. Miałem go w drugiej połowie gotowy, bo teraz gra dobrze w junior i wierzyłem, że może nam pomóc.I jest to potwierdzone, że grał dobrze, „ pochwalił kongijskiej młodzik Kozel

Mimo problemów z zestawu jako Dukla grał bardzo dobrze i doprowadziły. 2: 0, ale w połowie czasu burza w Mlada Boleslav kabinie a do domu w drugiej połowie stworzył wiele ciśnienia, który przyniósł rozliczenie do finału 2: 2.

„Start następnie na przemian, nakopávanými piłka dostać nas pod ciśnieniem. Wierzył, że od razu dałbym mu cel, który zdecyduje. To działało, ale z drogi. Potem dostaliśmy tani cel, a dom go kopnął. My, przynajmniej, musimy pamiętać o tym.Przed meczem wziąłbym, ale szkoda, że ​​zaostrzone do trzech punktów, „ przyznał Kozel, którego zespół i nadal mieć spokój, gdy w strefie spadkowej wyprzedza zaledwie sześciu punktów.

Przepraszam, że stracił przywództwo napastnika Jakuba Mareše. „przyszła do nas pierwsze zdarzenie z których daliśmy cel, a tym rozłożeniu całej połowę. Jestem rozczarowany, że jest to jedyny punkt. Przez długi czas nie wygraliśmy i teraz mamy go. Niestety, nie mamy opanowane ich długiej piłki „ żal runner-up na świecie 20 lat od 2007 roku