Djokovic zwrócił się przeciwko Murray, Nadal w ostatnim wierszu

Melbourne. Serbski tenisista Novak Djokovic został drugim finalistą męskich singli w turnieju Australian Open w Melbourne Grand Slam.Obrony Champion dramatyczny semi-final jak stosowane urządzenie zaleca cztery „krzyżowe” Brytyjczyka Andy Murray po prawie czterogodzinnym walki päťsetovej 6: 3, 3, 6, 6, 7 (4), 6: 1, 7: 5

trener Ward słowacki Mariana Vajdu będą walczyć w niedzielę, piątego tytułu czterech wielkich wydarzeń, trzecim w Australian Open, Hiszpan Rafael Nadal.

Przeciwko rok starsza, a Nadal ma negatywny wynik 13:16, ale pokonać go w ubiegłym roku wszystkie sześć wzajemnych walk, w tym finale Wimbledonu i US Open.

W ciągu Murray Djokovic teraz prowadzi 7: 4, zemsta go za niepowodzenie finału sierpnia w Cincinnati (4: 6, 0: 3, aw emeryturę ze względu na problemy z prawym ramieniu).

Djokovic po meczu rozpromieniony ze szczęścia. „Trudno opisać słowa, co się dzieje na boisku, wynik mówi wszystko.”

„Dziękuję widzom za przybycie trwał aż do końca spotkania. Specjalne podziękowania kierujemy do jednej z największych legend światowego tenisa Rod Laver, których miałem dzisiaj okazję spotkać się po raz pierwszy.”

„To był dla mnie wielki zaszczyt oglądać naszą grę.To był jeden z fizycznie i umysłowo trudnych meczów w mojej karierze do tej pory. Andy zasługuje na wielkie uznanie za to, że nawet wynik 2: 5 zrezygnować i walczyli do końca. Dziś została złożenia wcześniejszą wadę łatwiejszy do siebie nawzajem brejkli jako kotwicy z usługi, „powiedział Djokovic w pierwszym wywiadzie tuż przy sądzie.

W finale oczekuje rodem z Belgradu wymagającej grze.” Rafa Nadal jest doskonałym graczem i miejscowości Melbourne zawsze są w stanie vyhecovat doskonałą wydajność. Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi poza sądem i szanujemy się nawzajem. Postaram się odzyskać przez niedzielę. „półfinały Australian Open pomiędzy Djokovic i Murray.Zobacz galerię zdjęć & gt; & gt; Singiel – półfinały:

Djokovic spotkań przyszedł do domu i po szybkiej ucieczce zbudowali Lead 3: 0TH Chociaż Murray zmniejszona do 2: 3, ale końcówka była jednym urządzeniu światowej. Na początku drugiego seta, Djokovic objął prowadzenie 2: 0, ale potem Murray wygrał cztery kamienie w rzędzie, a akt stał się jego ofiarą.

W maratonie trzecim secie, który trwał 88 minut, widzowie zobaczyłem wielki tenisowy z mnóstwem wspaniałych wymian. Murray okazało się, że wynik 4: 5 z trzema trzy zwycięzcy setbaly i jedenastym GEME złamał podawanie Djokovičovo. Chociaż Serb zmusił tie-break, ale w skróconej gra miała przewagę Murray.

Djokovic szybko pokręcił a czwarty Sete Jinx pozwolił przeciwnikom tylko jeden gem.Decydujący akt, Kontratak po Djokovic w szóstym GEME prowadzą 5: 2, ale Murray przeszedł broń, w porównaniu do 5: 5, aw jedenastym GEME być dostępne trzy brejkbaly. Djokovic, jednak on utrzymany w administracji i administracji Murraya pchnął dopasowanie do pomyślnego zakończenia, gdy odwróciła się na pierwszym miejscu meczu. Djokovic może zatem nadal wierzą

Melbourne. Pomiędzy dwoma pierwszymi graczami w rankingach tenisowych istnieje wielka rywalizacja. Jak w finale Wimbledonu i US Open w 2011, Australian Open końcowy spełni obronie mistrza Novak Djokovic i Rafael Nadal numer dwa. Hiszpan prowadzi we wzajemnych pojedynków 16:13, ale w ubiegłym roku stracił sześć.

SRB rozszerzone do zwalczania końcowej prawie pięć godzin, Andy Murray 6: 3, 3: 6, 7, 6 (4, 7), 6: 1, 7: 5 Niewymuszone błędy 69:86, zwycięskie strajki 49:47.Rod Laver Arena zatłoczone jak widać w czwartek ponownie dramatycznej i doskonałą tenisa. Marathon wymiany

Djokovic rzucili się do ataku pierwszy, zdobył komplet, ale w drugiej zaczął mieć problemy po wymianie maratonu nie wystarczy tempie. Kilka Shaman trwał od 25 do 41 uderzeń. Pierwsza gra z trzecim secie trwała 19 minut, prawie tyle co w całym czwartym secie.

Murray zaskoczony tajbrejku faworyta w trzecim secie, ale kryzys zstąpił na niego zmęczony i musiał iść na kompromis tempie. Nie tylko on szybko tracą cały czwarty set, ale stracił jedenaście kolejnych 14 meczach i znalazł się dwie kule z dyspozycji. Od 2: 5 w piątym zestaw, ale w porównaniu do 5: 5, 40:15 i doprowadził egzekwować brejkbaly. SRB wspierane rodacy jednak zachował administrację i zwyciężył.

„To był jeden z najtrudniejszych meczów w moim życiu.W końcu zdecydował szczęścia. To może być skłonny po obu stronach. Dla mnie, to ma dobry zasięg w finale sezonu, ale chcę tytuł. Wszystko będzie zależało od tego, czy będzie to umieścić zdrowia w porządku. Jeśli tak, Rafa wierzysz, „powiedział Djokovic.

Murray nie powtórzył zeszłoroczne finały uczestnictwa. „Jestem rozczarowany, ale w odróżnieniu od Lansky finału nie masz dużo do czytania. Moja brejkbaly Novak służył dobrze, to był jeden z piłką. Obecność Lendl pomógł mi ogromnie. Jestem z siebie dumna, chociaż bronił finału. Właśnie stracił mistrz świata i numer jeden „, powiedział szkocki tenisista. Murray zaskoczony

W ciągu zaledwie kilku tygodni jest trener Murraya Ivan Lendl. Pomimo utraty końcowy był nad jego ładunku dumny.

„Andy znów poprawił roku.W ubiegłym roku finały są tracone do Djokovic w trzech setach jasne, teraz prawie wyeliminowane. Po przegranej, a nawet takie dramatyczne trudno powiedzieć, ale jestem z niego dumna. Walczył, zaatakowany, a nawet bardziej oczywisty nie mógł zrobić, bo Novak w decydujących momentach pokazał, dlaczego jest na świecie „, powiedział Lendl, który zdobył pierwszy tytuł Grand Slam jako 24-letni. Podobnie jak wiele mają teraz Murray.

„Andy może być połączone z pierwszego zestawu z odrobiną szacunku, ale może dotrzeć brejk.Turnaj był bardzo dobrze poinformowany, pierwsze cztery wykazały, że są najlepsze i doznałem uczucia tak silnie jak za czas zawodników. To było ciekawe doświadczenie coachingu „Djokovic problemami alergii

” Fantastyczna gra, jak Wcześniej Federer. – Nadal.Niewiarygodne, co te chłopaki vybehali 30 40 uderzeń na fiftíne. Murray zaskoczony, tym razem bardziej atak, obrażenia, które było Novak w trzecim secie trochę bardziej pasywny, mógł wygrać w czterech, „ocenia Djokovic wydajność Vajda. Novak powiedział cierpieć alergię w Australii, ma zatkany nos i musi oddychać przez usta.

„ona martwi, ale znaleźli sposób. Już kilka dni mieć kłopoty z oddychaniem. Będzie to bardzo ważne, ponieważ może być fizycznie razem. Aby Nadal nie wie, że w ubiegłym roku wzrosła sześciokrotnie, ale musimy być ostrożni, ponieważ Rafa jest w doskonałej formie, jak w dawnych czasach, Federer wyeliminowany Super gra, uruchom STA był młody, to będzie walka tytanów.Mecz będzie ważne, aby nie zostały rozwiązane Rafom długich giełdach energii, spróbuj iść do przodu i wykończenie, „powiedział trener Słowackiej.

Andreja Bučko Melbourne © we